У ЦПД озвучили важливість атаки на завод у російському Саранську

Читать на русском
фото соцмережі

У росії в місті Саранськ сьогодні вночі дрони уразили важливий об'єкт російського ВПК - підприємство АТ «Оптиковолоконні Системи».

Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Андрій Коваленко.

Удари вглиб території росії українськими дронами та західними ракетамиНа інфографіці – далекобійні удари по росії з використанням українських дронів та західних ракет.

«Підприємство є частиною критичної інфраструктури, яка забезпечує рф власними матеріалами для побудови сучасних засобів зв’язку, у тому числі військового призначення», – пояснив Коваленко.

Він додав, що продукція цього заводу активно використовується в системах управління, зв'язку та передачі даних, зокрема – у розгортанні захищених каналів зв’язку для армії росії, управлінні дронами.

Нагадаємо, в рф заявили про збиття за ніч майже півсотні безпілотників, при цьому відомо, що під удари потрапили два заводи – в Самарській та Саранській областях росії.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: