У цьому будуть задіяні мережі супермаркетів. Цілком імовірно, вони готові до таких операцій. Це для них додатковий заробіток, оскільки там є певна комісія, тож вони будуть раді.
Таку думку в своєму блозі висловив економіст, експерт-аналітик Борис Кушнірук, передає «Слово і Діло».
«У мережевих супермаркетах, як правило, стоїть не один термінал, а від декількох банків. Мається на увазі термінал на касі. Саме ці банки в першу чергу будуть у цьому задіяні. Таким чином, піде взаємозв’язок депозитів коштів», – зазначив Кушнірук.
«Не готовий сказати, що потрібно зробити рейд програмного забезпечення, щоб ця функція була, але не думаю, що це складно. Мабуть, банки самі виступали з такими пропозиціями», – додав він.
Експерт припустив, що ліміт зняття не буде значним, адже все одно встановлять певні обмеження.
«По-перше, в касах не завжди є велика сума готівки, а збирати гроші на різних касах ніхто не буде. По-друге, в мережевих супермаркетах за певний час забирають готівку з кас, це питання безпеки. Людина не зможе пройти без черги, щоб зняти готівку в касі. Тих, хто розраховуються, можуть запитати, чи хотіли б вони зняти готівку, або ж люди самі говоритимуть, що хочуть це зробити», – пояснив він.
«Не думаю, що те, який це матиме вигляд, буде значною технологічною проблемою», – резюмував Борис Кушнірук.
Як відомо, навесні цього року в Україні запустять сервіс зняття готівки з банківської картки в супермаркеті.
«Слово і Діло» розбиралось, як змінилася ціна базових продуктів харчування 2018 року.
Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA