Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Економіст розповів, як українське населення реагує на загрози вторгнення Російської Федерації.
Експерт вважає, що робота місії триватиме і в наступному році, але це не гарантує, що ухвалюватимуться конкретні рішення щодо програми фінансування.
Експерт вважає, що нині у суспільстві немає запиту на масштабні демонстрації, тому попри певний рівень невдоволення, протести підприємців вщухнуть самі.
Експерт вважає, що соцвиплат не затримуватимуть, але початок наступного року буде складним з точки зору їхнього забезпечення.
У разі надання кредиту на гуманітарні цілі, Світовий банк контролюватиме витрати, щоб уникнути чергового скандалу.
Посилення карантину знову вдарить по малому бізнесу, зокрема, по сфері послуг. Кредитування за відсутності попиту не допоможе, вважає експерт.
Промисловий безвіз передбачає приведення у відповідність до європейських стандартів тисяч норм у багатьох промислових галузях, тому домовленості будуть досягнуті нескоро, вважає експерт.
Дохідна частина бюджету може бути збалансованою, тоді як на надходження кредитних коштів українська влада може не розраховувати, вважає експерт.
Україна не отримає в наступному році фінансової підтримки міжнародних партнерів через нереалістичні показники, закладені в бюджеті, та сумнівні історії навколо НБУ та НАБУ, незалежність яких може опинитися під загрозою, вважає експерт.
Адаптивний карантин повинен включати зонування з тією метою, щоб влада направляла ресурси у проблемні міста, вважає експерт.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто