ЗМІ дізналися, про що говоритиме Байден на останній зустрічі із Сі Цзіньпіном

Американський президент Джо Байден планує натиснути на китайського лідера Сі Цзіньпіна під час їхньої останньої зустрічі на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва.

Про це повідомляє телеканал Sky News.

Як зазначають ЗМІ, Байден використає свою останню зустріч з Сі Цзіньпіном, щоб переконати його відмовити Північну Корею від подальшого поглиблення підтримки війни росії проти Україні.

При цьому, сьогоднішні переговори, які відбудуться на полях щорічного саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Перу, відбудуться трохи більше ніж за два місяці до того, як Байден залишить свій пост.

Відомо, що це буде остання офіційна зустріч Байдена з китайським лідером.

Водночас, згідно з анонімними джерелами видання, під час останньої зустрічі Байден буде домагатися від Сі Цзіньпіна посилення взаємодії з Китаєм, щоб запобігти подальшій ескалації й без того небезпечної ситуації у відносинах з Північною Кореєю.

Зазначимо, що після минулих переговорів Байден назвав Сі Цзіньпіна диктатором. Це сталося вже вдруге. У МЗС Китаю назвали таку риторику «вкрай неправильною та безвідповідальною політичною маніпуляцією».

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, США закликали Китай втрутитися і чинити тиск на Північну Корею у питанні надання росії військ для війни проти України. Втім, у Китаї не бачать загроз у поглибленні військової співпраці між росією та КНДР.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО