Сюмар Вікторія Петрівна
Народний депутат УкраїниОточення Порошенка звинуватило владу в політичному замовленні та наголосило, що правоохоронці не мали жодних підстав відмовляти у виїзді Порошенку.
На місці присутні представники деяких ЗМІ України, однак коментарів колишній президент не дає
Сьогодні о 22.30 на каналі 1+1 в програмі Право на владу ведучі та експерти говоритимуть про те, хто і навіщо намагається роз’єднати українців.
*Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку Бориспільський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді собистої поруки.
Парламентські фракції, окрім Слуги народу, готові вчинити демарш та залишити залу засідань після голосування за законопроєкт про імпічмент президента.
Конституційний суд у четвер, 4 липня, не ухвалить остаточне рішення щодо конституційності закону про очищення влади.
Вона також повідомила, що комітет підписав і зареєстрував у парламенті проект постанови про мораторій на перевірку ЗМІ під час виборів.
Володимир В’ятрович балотуватиметься до Верховної ради за списком партії Петра Порошенка Європейська солідарність.
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов подав у відставку, фото заяви оприлюднили в мережі.
Вікторія Сюмар заявила, що має частину подань від Служби безпеки України про те, що деякі акредитовані у парламенті журналісти співпрацюють з російськими спецслужбами.
Закон про запровадження воєнного стану в Україні, який прийняла ВР, буде завтра надрукований в газеті Голос України. Депутати закликали журналістів не маніпулювати інформацією.
Вікторія Сюмар виступає проти обмежень роботи журналістів у Раді й не підтримає законопроект про кримінальну відповідальність за наклеп.
Забороняється розміщення реклами на підтримувальних, опорних та інших елементах контактної мережі, а також на ліхтарях.
У Верховній Раді за три з половиною роки роботи є депутати, які можуть похвалитися 30% ухвалених законопроектів свого співавторства.
На честь Дня закоханих Слово і Діло вирішило нагадати, хто з українських політиків чи їхніх дітей зіграв весілля минулого року. Ну й трошки – про розлучення.
«Слово і Діло» відстежило, які депутати та фракції зареєстрували найбільше нових законопроектів.
Документ пропонує Нацраді з питань телебачення і радіомовлення надати право видавати дозволи на тимчасове мовлення для тимчасово окупованих територій.
Закон про квоти на державних мову на телебаченні опублікований в газеті Верховної Ради «Голос України» і набере чинності через чотири місяці: з 13 жовтня.
Законопроект передбачає 50% україномовного контенту для друкованих ЗМІ, інтернет-ЗМІ подібна норма не стосуватиметься.
Деякі власники медіа намагалися зірвати голосування щодо змін у квотах на український контент на телебаченні.