Яременко Богдан Васильович
- Народний депутат України
- Член депутатської фракції "Слуга народу"
- Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
Досьє
1993 — прийнятий на роботу до Департаменту інформації Міністерства закордонних справ України.
1995–1999 рр. — віце-консул, консул Генерального консульства України в Нью-Йорку (США).
2000–2003 рр. — радник, начальник відділу США та Канади, директор Четвертого територіального департаменту (країни Західної півкулі) МЗС України.
2004–2006 рр. — начальник Протоколу Прем'єр-міністра України.
2006–2008 рр. — генеральний консул України в Единбурзі (Велика Британія).
2009–2010 рр. — перший заступник директора Департаменту міжнародної політики Секретаріату Президента України.
1 червня 2010 — призначений Віктором Януковичем на посаду Генерального консула України в Стамбулі.
2 червня 2010 — указом Президента України Януковича призначений представником України при Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.
З січня 2014 року Голова правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ».
14 жовтня 2014-го апеляційний суд Києва поновлює Богдана Яременка на посаді генерального консула України в Стамбулі.
Станом на 2018 рік займається громадською діяльністю.
Освіта
У 1993 році закінчив філологічний факультет Київського державного університету ім. Тараса Шевченка. Володіє англійською та російською мовами.
Новини
Яременко відмовився говорити, хто саме тиснув на нього заради голосу за Шкарлета, але зазначив, що мова йде про його сопартійців
З депутатів-мажоритарників Києва поки що найбільше обіцянок виконав Роман Грищук – 22 відсотки.
ВР звільнила народного депутата Слуги народу Богдана Яременка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.
Згідно з проєктом постанови нардепи чекають вибачень від Ірану і наполягають на необхідності прозорого, незалежного і всебічного розслідування обставин трагедії.
У фракції «Слуга народу» назвали імена претендентів на нового очільника комітету ВР із зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.
Нардеп Богдан Яременко залишає пост голови комітету Верховної ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.
Відомий вислів вказує, що є бордель і є синагога, і те, і інше по-своєму корисні закладу. Проблеми трапляються, коли їх плутають. Краще б наші нардепи розрізняли парламент із борделем.
Україна – жертва агресії і повинна повернути свої території. Віктор Трегубов описав всі можливі варіанти вирішення конфлікту з Росією.
Президент України Володимир Зеленський проти амністії бойовиків і міліції в окремих районах Донецької і Луганської областей.
Документи на відрядження депутатів до Страсбурга на засідання ПАРЄ, де розглядатимуть порушення прав кримських татар в окупованому Криму, підписані.
Роман Грищук обіцяє реформувати космічну галузь, а Дмитро Гурін – не ставити перед виборами дитячі майданчики.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ситуація в Молдові є ймовірною загрозою для півдня України.
Водії євроблях масово стають на тимчасовий консульський облік при Генконсульстві України за кордоном, що дає право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення авто.
Президент Петро Порошенко підписав закон про запровадження в Україні воєнного стану на 30 днів. Про поширення фейків довкола ВС розповіли експерти.
Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал заявив, що РФ перекинула до Азовського моря ще два військових кораблі. Про ситуацію в Азовському морі та війну з РФ міркували експерти.
Україна та Угорщина оголосили про взаємне висилання консулів. Будапешт вважає, що Київ загострює конфлікт. Ситуацію оцінили експерти.
У Кремлі вирішили призначити так звані вибори в ОРДЛО на 11 листопада. Це пряме порушення Мінських угод. Як реагувати Україні, міркували експерти
У Білорусі затримали журналістів у справі про незаконний доступ до новин держагентства БелТА. П'ятьом заборонили виїзд із країни. Оцінили ситуацію експерти.
В угорському уряді створюють посаду міністра по справах Закарпаття. Україна вже висловила ноту протесту та заявила про заборону в’їзду до України такого міністра. Про те, що насправді небезпечно для України, міркували експерти.
Верховна Рада України сьогодні, 21 червня, схвалила закон про національну безпеку. Про те, як писався документ і що вийшло, розповіли експерти.