Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Міністр соцполітики заявив про те, що в Україні не буде необхідності підвищувати пенсійний вік ще 10 років, а напередодні МВФ рекомендував уряду доопрацювати документ. Чим незадоволені кредитори та що буде з пенсійним віком, міркували експерти.
МВФ незадоволений проектом пенсійної реформи та рекомендував українському уряду доопрацювати його положення. Чи є ризики пенсійних змін для молоді, оцінили експерти.
Очільник Кабміну обіцяє досягти зростання економіки в 2018 році, а в Мінфіні очікують додаткових траншів від МВФ. Економічні показники України та подальші перспективи оцінили експерти.
Курс долара в обмінниках перевищив позначку позначку 28 гривень. Про причини девальвації розповіли експерти.
Голова Мінфіну повідомив, що Україна розраховує отримати більше, ніж два транші, від кредиторів у 2018 році. Наскільки це реально та чим незадоволені кредитори, пояснили експерти.
Цього року Україна отримала держбюджет заздалегідь. У НБУ прогнозують зростання економіки, а в уряді хочуть збільшити зарплати. Економічні показники оцінили експерти.
Середню зарплату в Україні до кінця 2018 року мають намір підвищити до 10 тисяч гривень. Про перспективи такого зростання розповіли експерти.
Фонд державного майна України планує продати ОПЗ у 2018 році, а уряд хоче отримати надходження в розмірі 22 мільярди гривень. В якому стані ОПЗ, чи може вийти на чистий прибуток та які шанси виконати план приватизації?
Курс євро в обмінниках досягає позначки 32 гривні, а нацвалюта залишається відностно стабільною. Чи варто конвертувати гривню та в які валюти, розбиралися експерти.
Народні депутати ухвалили держбюджет у першому читанні, а спікер ВР тим часом уже розраховує на остаточне ухвалення документу наступного пленарного тижня. Які показники кошторису є реальними, а які – викликають сумніви, розповіли експерти.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну