«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Слово і Діло вирішило проаналізувати програмні обіцянки кандидатів на посаду президента України.
28 березня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ГПУ оголосила підозри оточенню Порошенка в махінаціях з олігархом-утікачем Курченком. Згодом прес-секретар ГПУ заявив, що Гонтаревій, Ложкіну, Філатову повідомили про підозру з порушенням процесуального законодавства.
Держдепартамент підтримує заяву посла США в Україні Марі Йованович про необхідність звільнення голови САП Назара Холодницького. Ситуацію обговорили з експертами.
Суд вирішив перенести засідання по справі Януковича через травму екс-президента-втікача та дозволив йому виступити з останнім словом.
На плакатах, що з'явилися в метро, розміщений текст нібито від імені голови НАБУ з проханням про ще один шанс викрити корупціонерів.
Ситник заявив, що планує 3 жовтня прийти на засідання антикорупційного комітету Ради, а звіт уже поданий до ВР.
Адвокати екс-президента України Віктора Януковича вкотре не прийшли на засідання суду. Більше знають експерти.
Члени конкурсної комісії повідомили, що конкурс на посади в Державному бюро розслідувань (ДБР) перебуває під загрозою зриву. Більше знають експерти.
Оболонський районний суд 6 червня продовжив розгляд справи про держзраду Віктора Януковича. Напередодні свідки сторони захисту не з’явилися. Про ситуацію з недостовірними доказами та неявкою свідків на слухання говорили експерти.
З осені має запрацювати ДБР. Тим часом в ГПУ залишаються розпочаті провадження проти топ-чиновників, які чомусь не мають продовження. Чи віддадуть їх ДБР та чи відбулось оновлення прокуратури, розповіли експерти.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід