Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Експерт вважає, що зміна влади у Молдові може дати поштовх для нового етапу двосторонніх відносин і проблеми, що накопичились за останні роки, можуть бути розв'язані в рамках взаємовигідних економічних проєктів.
У порівнянні із 2016 роком, українські політики цього разу утримувалися від прямої підтримки одного із кандидатів, але Київ розраховує на двопартійну підтримку з боку США при будь-якій Адміністрації, вважає експерт.
Росія не зможе використати ці демонстрації у своїх інтересах через сильний влив Китаю у регіоні, вважає експерт.
Україна, займаючи певну позицію щодо загострення, має пам’ятати про своє стратегічне партнерство із Азербайджаном та спільну участь у форматі ГУАМ, вважає експерт.
Зустріч чотирьох лідерів відбудеться, якщо Україна піде на поступки, чого вимагає Росія, вважає експерт.
Українська сторона повинна представити з свого боку певні досягнення у виконанні угоди одночасно з тим, як заявляти про необхідність її змінювати, вважає експерт.
Для реалізації будь-якої стратегії необхідна єдина позиція щодо критичних питань, а висловлювання власних позицій, що протирічать державній позиції, неприпустимі, вважає експерт.
Необхідно проаналізувати договірну базу, яка передбачає певну співпрацю України та Росії, вважає експерт.
Після виборів у Білорусі серйозні зміни у відносинах Києва та Мінська не відбудуться, навіть якщо зміниться керівництво країни, вважає експерт.
Новий формат співпраці України з країнами ЄС свідчить, що країни-учасниці платформи мають спільні інтереси та є союзниками, вважає експерт.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід