Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Зміна окремих міністрів в уряді Дениса Шмигаля усе більше нагадує стратегію із затягування часу напередодні ухвалення більш доленосних рішень в українській політиці. Чому ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.
Об’єднання Росії та Білорусі в єдину союзну державу не лише створить додаткові загрози національній безпеці України, але й виведе їх на новий геополітичний вимір. В який спосіб – аналізував політолог Олександр Радчук.
Одразу кілька факторів збіглися у часі – і додали впевненості курсу гривні на початку осені-2021. Та чи довго триватиме зміцнення гривні – прогнозував Олександр Радчук.
Українцям запропонують нові можливості народовладдя – зокрема, відкликати того чи іншого посадовця, призначеного народом. Про виклики та можливі переваги такої процедури – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Коли очікувати зустрічі президентів РФ та України? Чи принесе вона довгоочікуваний прорив у відновленні Україною контролю над тимчасово окупованими територіями Донбасу та якою буде доля Криму – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Реформи, політичні протистояння, відставки. Які п’ять основних політичних рішень будуть ініційовані провладною командою вже цієї осені – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Як довго школи та виші працюватимуть у звичайному режимі? Чи готові навчальні заклади до нового кола дистанційного режиму роботи ‒ дізнавався Олександр Радчук.
Які галузі та сфери економіки сприятимуть динамічнішому розвитку економіки України у наступні десятиліття – аналізував політолог Олександр Радчук.
Як відбувалося становлення геополітичної суб’єктності України, та на які орієнтири слід звернути увагу у наступні 10 років – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Схоже, в Офісі президента рішуче налаштовані розділити повноваження очільника КМДА та мера столиці. Які наслідки для Києва матиме таке рішення – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто