Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Політичний експерт проаналізував протестні настрої в суспільстві та розповів, чому мітинги виявилися провальними.
Поточний тиждень, за задумом кількох опозиційних сил, мав ознаменуватися масштабними акціями протесту. Втім, ефект виявився абсолютно протилежним. Чи здатний нинішній вуличний протест змінити політичний порядок денний?
Політичний експерт розповів, чому грузинські реформатори залишають свої посади в Україні, та про подальші перспективи грузинської команди в Україні.
Політичний експерт проаналізував розклад сил у парламенті та розповів, наскільки вірогідним є сценарій дострокових виборів.
Останні два тижні всі політичні події в Україні все частіше починають нагадувати своєрідні «приготування» у передчутті дочасних виборів до Верховної Ради. Чи вдасться зібрати критичну масу чинників для реалізації такого сценарію?
Політичний експерт проаналізував, наскільки ефективними можуть бути нові зміни до правил дорожнього руху та чи зможуть вони забезпечити безпеку на дорогах.
Смертність на українських дорогах зашкалює. Необхідність навести лад може торкнутися всіх учасників дорожнього руху – як водіїв, так і пішоходів. Наскільки ефективними можуть бути нові зміни до ПДР?
Політичний експерт розповів про шанси виведення військ РФ, демілітаризацію Придністров'я та про те, в чому ризики для України.
Україна та Молдова бажають пришвидшити виведення з Придністров’я російських військ, які вже 24 роки перебувають там у статусі миротворців. Чи вдасться змінити ситуацію в регіоні на краще в мирний спосіб?
Політичний експерт розповів про президентські перегони в США та про те, як вплине вибір американців на політичний розклад в Україні.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні