Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Економіст проаналізував запропонований проект Держбюджету на наступний рік та розповів, чи вдасться Кабміну знайти голоси у Верховній Раді.
Економічний експерт поділився міркуваннями щодо проблеми пенсійного забезпечення в Україні.
Економіст проаналізував проект Державного бюджету на 2017 рік, який вже направили на розгляд МВФ.
Економіст проаналізував заяву глави Фонду держмайна Ігоря Білоуса про те, що ціна ОПЗ не має перевищувати 150 мільйонів доларів.
Економіст поділився міркуваннями щодо даних Світового банку, згідно з якими економіка пройшла пік рецесії.
Експерт поділився міркуваннями щодо заяви словацького реформатора Івана Міклоша про те, що державні банки можуть бути приватизовані.
Економіст проаналізував проблему реструктуризації валютних кредитів та пояснив, яке рішення може прийняти Нацбанк у цій ситуації.
Економіст проаналізував інформацію про те, що Гройсман вніс на розгляд законопроект, який дозволяє Івану Міклошу працювати в новому Кабміні.
Економіст поділився міркуваннями щодо ситуації, яка склалася у ВР навколо закону про конфіскацію майна.
Якщо уряд і НБУ не робитимуть великих помилок, на які вони здатні, курс стабілізується ближче до другого кварталу.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто