Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Експерт вважає, що кадрові перестановки пов’язані із намаганням влади підвищити рівень довіри, а також домовленостями між політичними групами на тлі голосування за бюджет.
Детінізація економіки здебільшого стосується малих підприємців, а не великих гравців, тому ситуація залишиться напруженою, вважає експерт.
Жорсткі обмеження у новорічний період підсилять негативні депресивні настрої серед людей й це матиме не тільки економічні наслідки, вважає експерт.
Заяви про закриття кордону не впливають на загальний рівень поширення інфекції, їхня мета —вплинути на поведінку населення, вважає експерт.
Тренд щодо зростання попиту на вживані авто пов'язаний із явищем відкладеного споживання, його стимулював також карантин, вважає експерт.
Західні партнери не братимуть на себе відповідальності за політичні шляхи розв’язання кризи, проте зацікавлені у збереженні антикорупційних органів, вважає експерт.
Верховна рада має три місяці, щоб привести у відповідність до Конституції антикорупційне законодавство, вважає експерт.
Кадрові перестановки на митниці пов’язані з намаганнями Кабміну знайти можливість наповнити бюджет, вважає експерт.
Влада повинна проконтролювати наявність доступу до інтернету та технічних пристроїв у вчителів та батьків, але в будь-якому разі це стане проблемним періодом для батьків учнів, вважає експерт.
Повернення до жорстких обмежень може відбутися лише після місцевих виборів, але повного локдауну українська економіка не витримає, вважає експерт.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні