Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На створення економічного бюро піде до двох років, і сам процес буде супроводжуватися критикою, вважає експерт.
Доплати до пенсій не зможуть вирішити проблему системно, для цього мають бути створено додаткове фінансування Пенсійного фонду, вважає експерт.
Внутрішнє розслідування обставин, які відбувалися всередині країни й сприяли агресії Росії проти України, актуалізує тему Криму на міжнародній арені, вважає експерт.
Тема карантину перед місцевими виборами стане однією з точок протистояння, тому що на місцях обмеження сприймають, як політику, вважає експерт.
Суспільство не підтримає повний перехід на дистанційне навчання, а негативні наслідки можуть бути не лише для процесу навчання, а й для економічної мобільності батьків, вважає експерт.
Продовження карантину триватиме довше, й епідеміологічна ситуація в Україні залежить від тенденції поширення коронавірусу у світі, вважає експерт.
Під час перевірки центральною владою дотримання карантину на місцях відбудеться перерозподіл відповідальності за ситуацію, вважає експерт.
Планування відносин між двома країнами повинно відбуватися, незважаючи на те, що в Білорусі проходять вибори, а розмова між двома лідерами про те, що Київ зацікавлений у довгострокових відносинах із сусідньою країною.
Перший президент України Леонід Кравчук може стати компромісним керівником української делегації в ТКГ, і це може зрушити процес врегулювання конфлікту, вважає експерт.
Для майбутнього міського голови важливо мати як підтримку більшості депутатів у міській раді, так і взаєморозуміння з Офісом президента.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок