Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Судова реформа повинна розпочатися зі змін у структурі суддівського самоврядування, вважає експерт.
Участь іноземних суддів у роботі Верховного суду неможлива без внесення змін до Конституції, що наразі також нереалістично, вважає експерт.
Команда Зеленського мала бути більш відкритою щодо проведення судової реформи, вважає експерт.
Якщо Верховна рада ухвалить необхідні зміни до законодавства, класичний суд присяжних зможе почати діяти в країні вже наступного року.
5 вересня 2019 року Антикорупційний суд починає свою роботу. Загалом до Антикорупційного суду планують передати понад 170 справ.
Вища рада правосуддя скеровує президенту України Петру Порошенку подання на призначення 35 кандидатів до Вищого антикорупційного суду.
Міжнародні експерти відсіяли 40 відсотків кандидатів до Антикорупційного суду. Про наступні етапи конкурсу та запуск нового органу поцікавилися в експертів.
7 червня Верховна Рада України ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду. Наразі президент говорить, що суд сформують наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Більше знають експерти.
Країни Великої сімки закликали Україну створити Антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеційської комісії. В АП хочуть запустити новий орган уже в травні. Оцінили президентський законопроект експерти.
Петро Порошенко впевнений, що процес створення Антикорупційного суду буде завершений уже в першій половині поточного року, можливо, в травні. Оцінили перспективи експерти.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто