Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики, радник у Верховній Раді України з 2001 року.
Зусилля учасників Нормандського формату спрямовані на розробку проекту миротворчої місії ООН. Кабмін представив модель місії ООН.
Другий президент України, один із підписантів Мінських домовленостей Леонід Кучма вийшов із переговорної групи.
У Верховній Раді у вівторок, 4 вересня, розпочалася дев'ята сесія VIII скликання. Чого чекати від нового політсезону, розповіли експерти.
Президент зареєстрував у Раді поправки до Конституції. Зміни внесуть до статей 85, 102, 116, а також до преамбули Основного закону.
У ББП прогнозують, що остаточне позитивне голосування за скасування депутатської недоторканності можливе навесні, попереднє голосування – до канікул. Про депутатський імунітет міркували з експертами.
Минулого тижня нардепи мали проголосувати за звільнення старого й призначення нового складу ЦВК, але голосів у залі не вистачило. Про перспективи голосування розповіли експерти.
Путін попросив канцлера Австрії Себастьяна Курца допомогти організувати влітку зустріч із Трампом. Про що говоритимуть лідери країн?
Порошенко пообіцяв найближчим часом ініціювати скликання Нормандського формату. Про перспективи переговорів розповіли експерти.
2018-й – передвиборчий рік для України. Чи буде оновлення влади та чого очікувати, розбирались експерти.
Депутати ухвалили законопроект про антикорупційний суд у першому читанні. А ось питання аудитора НАБУ так і не вирішили, втім, як і голови НБУ. Чому ніяк не можуть закрити кадрові питання та які завдання є пріоритетними для депутатів, розповіли експерти.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну