Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Український шоумен Володимир Зеленський заявив про намір балотуватися на посаду президента України.
Президентські вибори в Україні заплановані на 31 березня 2019 року, але основні претенденти на посаду глави держави давно почали заявляти про свої амбіції.
Згідно з останніми соцопитуваннями, в лідерах Юлія Тимошенко – 11,9 відсотка, 8,2 відсотка – за Володимира Зеленського, 6,5 відсотків – за Петра Порошенка, 6,2 відсотка – за Юрія Бойка. Оцінили шанси кандидатів експерти.
Згідно з останніми даними, 11 відсотків респондентів віддали голоси за актора Володимира Зеленського, 10 відсотків – за чинного президента Петра Порошенка. Серед майбутніх кандидатів часто називають прізвище Вакарчука. Про перспективи Зеленського та Вакарчука в політиці знають експерти.
Бойко та Рабінович заявили про об’єднання в Опозиційну платформу – За життя. Про союзи екс-регіоналів поговорили з експертами.
За останній тиждень про свою участь у президентській кампанії оголосили Мішель Терещенко та Андрій Садовий. Що потрібно для успіху кандидатам, міркували експерти.
На цьому тижні депутати знову повинні розглянути питання оновлення ЦВК. Чи знайдуть консенсус парламентарії, міркували експерти.
Вакарчук не відповів прямо, чи готовий він брати участь в президентських перегонах, але заявив, що готовий міняти країну. Про ситуацію, поговорили з експертами.
Народний депутат Вадим Новинський повідомив, що Опоблок веде переговори з партією За життя з приводу об'єднання. Про нові політичні союзи міркували експерти.
13 липня Верховна Рада закрила свою восьму сесію. Дев'ята сесія парламенту почнеться 4 вересня. Чого чекати від нового політичного сезону?
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок