Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
18 березня в РФ стартують чергові вибори президента. Путін обійматиме посаду глави держави ще шість років – до 2024 року. Оцінили ситуацію експерти.
Президент США відправив Рекса Тіллерсона у відставку через різні погляди на КНДР, Іран і геополітику. Що стоїть за кадровими перестановками в Білому домі, розбирались експерти.
В Україну заборонили ввозити 25 книг з РФ, у тому числі два томи Бориса Акуніна. Чи доцільні такі заборони, розбирались експерти.
Арешт активів Коломойського в Україні подали як безпрецедентну подію, а сам олігарх наполіг, що це тимчасове рішення. Які висновки можна зробити і що означає рішення Заходу, розбирались експерти.
Після запуску чергової ракети КНДР у Росії заявили, що Корея готова до переговорів, але вірить лише РФ. При цьому Кремль продовжує агресію й на українському фронті, запевняючи, що санкції США та Заходу для них не є важливими. Про стратегію РФ та політику Кремля розповіли експерти.
Арсен Аваков заявив, що з посади йти не має наміру, а ВР не знайшла голосів за його відставку. Конфлікт з АП в МВС, як і раніше, заперечують. Про протистояння МВС і Банкової розповіли експерти.
Увечері під час вибуху біля будівлі телеканалу Еспресо стався теракт, в результаті якого постраждали 5 людей. Серед них – Ігор Мосійчук. У МВС не виключають причетність спецслужб. Про показовість НП, методи та місце теракту поговорили з експертами.
США схвалили виділення Україні 500 мільйонів доларів на зброю. Рішення Америки та можливу реакцію РФ проаналізували експерти.
Міхеіл Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну 10 вересня. Хто може вплинути на його повернення, розповіли експерти.
10 вересня Міхеіл Саакашвілі має намір повернутися в Україну. Чи пустять його до країни та хто може блокувати процес, розповіли експерти.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто