Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Чи можливе оновлення ЦВК, міркували експерти.
Слово і Діло з’ясувало, що свої голоси за реінтеграцію віддали 280 нардепів, 36 – виступили проти, 2 – утрималися. При цьому депутати від Батьківщини фактично проігнорували голосування. Оцінили ситуацію експерти.
Рік лише почався, але політики вже встигли наобіцяти багато чого для українців. Що стане наскрізною темою 2018 року в політиці, розбирались експерти.
Саакашвілі під час маршу за імпічмент заявив, що протестувальники організують штаб у Жовтневому палаці. До будівлі прийшли прихильники політика, почалися сутички із силовиками. Оцінку події дали експерти.
Активісти, які заблокували офіс телеканалу NewsOne, висунули вимоги для припинення акції. Оцінку ситуації дали експерти.
Суд відпустив Чеботаря та сина Авакова під особисте зобов’язання. Самі обвинувачені назвали справу політичною, а тим часом декілька нардепів зареєстрували документ про відставку Авакова. Якими будуть наслідки для коаліції, розповіли експерти.
Зустріч нардепів, які представляють інтереси мітингувальників під ВР, із президентом зірвалася. Лещенко як один з учасників групи пояснив відмову тим, що в АП не прийняли всіх 5 депутатів, які йшли на зустріч. Чому політики відмовилися від діалогу, розповіли експерти.
Серед парламентських фракцій очевидні розбіжності в питанні появи блакитних касок на Донбасі. Які висновки можна зробити, судячи з позицій партій, розбиралися експерти.
До кінця поточного тижня уряд має намір закрити питання двох реформ – пенсійної та судової. Батьківщина не голосує сама й закликає інших нардепів не підтримувати зміни. Що відбувається у ВР, аналізували експерти.
Кабмін затвердив проект держбюджету на 2018 рік і передав його на розгляд до парламенту. Винести кошторис на голосування – це одне, а от знайти потрібну кількість голосів – завдання складніше. Про процес голосування розповідали експерти.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто