Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Місія МВФ прибуде в Україну 6 вересня. Гройсман говорить про можливий компроміс у переговорах із кредиторами. У НБУ чекають траншу восени. Більше про ситуацію знають експерти.
ВР ухвалила законопроект щодо відновлення кредитування. За проголосували 239 народних депутатів. Про нововведення знають експерти.
ВР 10 липня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект про врегулювання порядку маркування харчових продуктів та запровадження штрафів за надання недостовірної інформації на упаковці. Більше знають експерти.
Нацбанк не має наміру пом'якшувати монетарну політику без відчутного зниження інфляції та не має наміру знижувати облікову ставку. Про вплив на економіку розповіли експерти.
Голова Національного банку Яків Смолій заявив, що НБУ відмовився від фіксованого валютного курсу, він визначається ринком.
Фонд держмайна розширив перелік малої приватизації. Своєю чергою, у МЕРТ почнуть приватизацію з Центренерго. Про нюанси продажу держмайна, міркували експерти.
Аналітики інвестбанку Goldman Sachs прогнозують зміцнення гривні та зростання курсу протягом 12 місяців до 25 гривень за долар. Оцінили коливання курсу експерти.
У 2019 році в Україні відбудуться вибори. Проблема чесного голосування гостро стоїть уже десятки років. Реформи проводили, кодекси переписували, а адмінресурс, як і раніше, в тренді. В інноваційних технологіях розбирались експерти.
В Україні презентували індекс вареника. Що це таке та чому в Україні постійно зростають ціни на продукти, розповіли експерти.
Президент України підписав закон про кредитний реєстр НБУ. Для чого він потрібен, розповіли експерти.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто