«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Газпром на 20 відсотків знизив тиск у газопроводах із російського боку газотранспортної системи. Яка ситуація з українською ГТС, розповіли експерти.
Газпром розриває всі контракти з Нафтогазом, а Нафтогаз вимагає компенсації та закриває своє представництво. Газову війну двох монополістів оцінили експерти.
В МВФ заявили, що Україна має підняти ціни на газ до рівня імпортного паритету. Уряд – проти. Оцінку ситуації дали експерти.
Кредитори наполягають на підвищенні ціни газу для населення. Якими ще були вимоги МВФ до України та чи зможе уряд змінити позицію кредиторів, міркували експерти.
За минулі вихідні газ подорожчав на 1,5-2 гривні за літр, перевищивши на деяких АЗС показник у 17 гривень за літр. Тим часом на одному з АЗС прогнозують зниження цін. Причини зростання цін та можливості їх зниження пояснювали експерти.
Член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій розповів, чим може завершитися конфлікт Міненерго з НАК Нафтогаз.
Член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій розповів, чи зможуть переглянути формулу «Роттердам плюс» у зв’язку з розслідуванням НАБУ.
Член Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій пояснив, що означає проміжне рішення стокгольмського арбітражу за першим позовом «Нафтогазу» та «Газпрому» і чи справді це перемога України.
Експерт з питань енергетики розповів, чи зможе РФ забезпечити електроенергією ОРДО і ОРЛО та які наслідки можуть бути.
Експерт розповів, чому питання припинення електропостачання в ОРЛО – політичне, а не економічне рішення.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну