Російське окупаційне командування використовує східні території України як полігон для утилізації артилерійських боєприпасів, у яких сплив термін придатності застосування.
Це призводить до збільшення втрат особового складу російських окупаційних військ, повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передає «Слово і Діло».
«1 вересня ц. р. під час «самопідриву» мінометної міни з партії непридатних боєприпасів, доставлених з Арсеналу (комплексного зберігання ракет, боєприпасів і вибухових матеріалів) 1-го розряду ЗС РФ (м. Кунгур, Пермський край), отримали поранення двоє мінометників мінометної батареї 2-го мотострілецького батальйону 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го АК (Донецьк) ЗС РФ.
У повідомленні ГУР відзначається, що серед артилеристів 1-го АК ЗС РФ кунгурські боєприпаси давно отримали погану славу.
«З огляду на те, що більше 30% снарядів і мін «відбраковуються» вже під час огляду та підготовки до бойового застосування, а відсоток зносу інших не перевищує 50%», – уточнили в розвідці.
Як повідомлялося раніше, підстави для того, щоб припускати намір РФ сформувати третій армійський корпус на Донбасі, є. Це потрібно розцінювати як крок відчаю Росії.
Нагадаємо, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд вважають, що узгоджений Тристоронньою контактною групою режим припинення вогню в зоні проведення АТО на східних територіях України має стати початком стійкого припинення вогню.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»