Львівське сміття: інвестори готові вкласти у переробку майже 100 мільйонів євро

Читать на русском
Проектні пропозиції щодо спорудження сміттєпереробних заводів на Львівщині представили три фірми-учасника конкурсу щодо вибору інвестора.

У Львівській області три фірми-учасники конкурсу з вибору інвесторів представили проектні пропозиції щодо спорудження сміттєпереробних заводів.

Про це у п'ятницю, 19 травня, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, передає «Слово і Діло».

Андрій СадовийМіський голова Львова
Садовий пообіцяв побудувати сміттєпереробний заводСказано 30 червня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«На засіданні комісії з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області троє інвесторів презентували свої проектні пропозиції», – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Пропозиції передбачають різні суми капіталовкладень. Так, інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК», яка претендує на будівництво заводу на ділянці у селі Бронниці Дрогобицького району, пропонує збудувати завод із термічної переробки відходів для вироблення електро- і теплоенергії. Вартість будівництва автоматизованого заводу коливається від 55 до 65 мільйонів євро.

Сміттєвий колапс: прокуратура відкрила провадження у зв'язку із невивезенням ТПВ зі ЛьвоваПрокуратура Львівської області відкрила кримінальну справу по факту невивезення побутових відходів зі Львова.

У свою чергу, ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», яке претендує на ділянку у Миколаївському районі, пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Вартість проекту – 89 мільйонів євро.

Також зазначається, що ТзОВ «Глассворк технолоджі», яке теж зацікавлене в ділянці у Миколаївському районі, представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Вартість будівництва заводу складає 96,5 мільйона євро.

Як відомо, китайська компанія Grand blue має намір збудувати у Червонограді Львівської області сміттєспалювальний завод.

Нагадаємо, депутати Жидачівської міської ради вирішили укласти угоду щодо прийому протягом двох років сміття зі Львова.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: