Експеримент із мінометом «Молот»: чи є техніка причиною загибелі солдат

Читать на русском
Представники Міноборони та експерти почали слідчий експеримент із мінометами Молот, щоб встановити причину вибуху на Рівненському полігоні.

Представники Міноборони та експерти почали слідчий експеримент із мінометами «Молот», щоб встановити причину вибуху на Рівненському полігоні.

Про це написав у Facebook головний військовий прокурор Анатолій Матіос, пише «Слово і Діло».

Дефект конструкції: чому міномет «Молот» не заслужив репутацію «вбивці»Інформація про дефекти в конструкції міномета Молот активно використовується пропагандистами Росії.

На полігоні також присутній директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

За словами Матіоса, дослідження допоможе «убезпечити життя всіх бійців ЗСУ при виконанні службових обов'язків».

Міноборони для експерименту виділило два міномети «Молот» із тієї ж заводської партії, що й міномет, який спричинив загибель військовослужбовців на полігоні Рівненщини.

Загинули троє бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді. Ще 9 бійців зазнали поранень.

Троє бійців перебувають у важкому, але стабільному стані. 6 липні ввечері в Міноборони заявили, що загрози їхньому життю немає.

Трагедія сталася через вибух міномету «Молот». Основною версією вибуху є порушення заходів безпеки.

Вибух міномета «Молот»: що сталося й хто відповідальнийНа військовому полігоні в Рівненській області під час навчань розірвався міномет. Загинули чотири людини. Більше про трагедію знають експерти.

Президент Петро Порошенко після трагедії тимчасово заборонив використовувати міномети «Молот».

Пізніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вибух на Рівненському полігоні міг статися через подвійне заряджання.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: