Підсумки роботи Ради: нардепи за тиждень ухвалили 47 законопроєктів

Читать на русском

Верховна рада пропрацювала пленарний тиждень практично в турборежимі. Депутати заслухали звіти голови МОЗ Максима Степанова і прем'єра Дениса Шмигаля, ухвалили в першому читанні держбюджет на 2021 рік і навіть провели 10-хвилинне позачергове засідання. «Слово і діло» пропонує подивитися на роботу нардепів в цифрах.

З 3 по 6 листопада народні депутати ухвалили 11 постанов. Серед них — «Про висновки і пропозиції до закону про державний бюджет України на 2021 рік», «Про особливості парламентських слухань під час карантину», «Про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», «Про урочисте засідання парламенту з нагоди 30-ї річниці ухвалення Акту проголошення незалежності України».

Також Рада проголосувала 47 законопроєктів: 23 – за основу та 24 – в цілому. У другому читанні був ухвалений законопроєкт «Про право на зміну по батькові», тепер українці це можуть робити з 14 років за згоди батьків або опікунів. Був ухвалений закон «Про підтримку культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу через карантин». Окремим законом депутати надали культурі і туризму податкові пільги.

Крім того, були внесені зміни в законодавство щодо депутатських звернень. Звернення може бути направлено як в паперовому, так і в електронному вигляді, як і відповідь на нього. Орган влади, установа або посадова особа, яким було адресовано запит, зобов'язані протягом 10 днів з дня його одержання розглянути і надати народному депутату відповідь.

Відзначимо, за період з 2 по 6 листопада в парламенті зареєстрували 4 постанови і 47 законопроєктів.

Детальніше про те, як минув тиждень в парламенті, можна прочитати в нашому матеріалі.

Нагадаємо, в жовтні у Верховній раді було зареєстровано 129 законопроєктів. Які фракції та групи найбільш активно займалися законотворчою діяльністю – на інфографіці.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: