Рада проголосувала за звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем'єра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк у Telegram 9 травня.
За його словами, звільнення Кубракова підтримали 272 нардепи.
«Парламент звільнив Олександра Кубракова з посади віцепрем'єр-міністра з відновлення України-міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. ЗА – 272», – написав він.
Железняк додав, що самого Кубракова в залі ВР не було. Хто займе його посаду і коли може відбутися призначення – невідомо.
Сам Кубраков на своїй сторінці у Facebook сьогодні вранці заявив, що в уряді та у фракції з ним не обговорювали рішення про його відставку.
«Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності. Керівництво фракції та очільник Уряду Денис Шмигаль зі мною це рішення не обговорювали. На засідання фракції та профільного комітету не був запрошений...», – написав він.
Він додав, що щодо голосування за даний проект постанови Верховною радою – «за 5 років спільної роботи ми пройшли великий шлях».
«З абсолютною більшістю — шлях в одному напрямку. Кожен приймає рішення відповідно до своїх переконань і несе за це відповідальність», – додав Кубраков.
Олександр Кубраков у 2019 році став народним депутатом. Того ж року очолив Державне агентство автомобільних шляхів України. 20 травня 2021 року був призначений міністром інфраструктури України. А 1 грудня 2022 року Рада призначила його віцепрем'єр-міністром із відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України.
Нагадаємо, вранці 9 травня у Раді було зареєстровано постанову про звільнення Кубракова.
Згодом стало відомо, що парламентський комітет з питань транспорту підтримав звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем'єра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.
Верховна рада також має розглянути звільнення міністра аграрної політики Миколи Сольського, підозрюваного у заволодінні землею.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»