Антикорупційний суд не відсторонив начальника Харківського управління ЗСУ

Читать на русском
Антикорупційний суд відмовив у прохання детектива БЕБ про відсторонення підозрюваного посадовця в армії.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд не відсторонив Артема Бірюцького від посади Харківського квартирно-експлуатаційного управління. Його підозрюють у причетності до заволодіння 89,7 млн грн коштів на закупівлі майна для потреб Збройних сил України.

Таке рішення 18 жовтня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, Офіс генерального прокурора передав до Національного антикорупційного бюро цю справу. Пізніше її повернули назад до Офісу генпрокурора та Бюро економічної безпеки. Тому детектив БЕБ просив відсторонити Бірюцького від посади, оскільки він може перешкоджати слідству.

«У задоволенні клопотання детектива Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України про відсторонення від посади (Бірюцького – ред.) відмовити. Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за версією слідства, підприємець Володимир Мізякін створив і очолив злочинну організацію, метою якої було заволодіння коштами на закупівлях Квартирно-експлуатаційного відділу міста Луганська і Харківського квартирно-експлуатаційного управління.

До організації він нібито залучив начальника Харківського КЕУ Артема Бірюцького, керівника КЕВ Луганська Анатолія Шаповала, начальницю паливної групи Харківського КЕУ Валентину Шабалтас, начальника служби ЕП ВКГ ВЧ КЕВ Луганська Михайла Гідровича, фізичну-особу підприємця Руслана Курочкіна та начальника паливної групи КЕВ Луганська.

На думку слідства, вказані особи заволоділи коштами на закупівлі деревини на потреби КЕВ Луганська та Харківського КЕУ. Мізякін разом із Курочкіним підшукали знайомих ФОП, у тому числі фіктивних, для підписання з ними договорів поставки деревини за завищеними цінами без застосування відкритих торгів. Ці документи мали підписати керівники КЕВ Луганська та Харківського КЕУ.

Як встановлено, внаслідок закупівлі деревини за завищеною вартістю група заволоділа коштами на суму 89,7 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: