Суд закрив частину обвинувачення ексголовному інженеру кіностудії Довженка

Читать на русском
Антикорупційний суд на прохання обвинуваченого звільнив його від відповідальності за однією зі статей ККУ.
фото: kinokolo.ua

Вищий антикорупційний суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього головного інженера державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» Тимофія Пархоменка за службове підроблення у зв'язку зі спливом строків давності.

Таке рішення 4 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується, головуючий суддя повідомив Пархоменку, що в частині його обвинувачення сплив строк давності, а саме за вчинення службового підроблення. Обвинувачений просив звільнити його від відповідальності в цій частині.

«(Пархоменка – ред.) звільнити від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України. Закрити кримінальне провадження в частині обвинувачення (Пархоменка – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, на підставі п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України у зв'язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності», – йдеться в рішенні.

Як відомо, ВАКС визначив заставу ексголовному інженеру кіностудії ім. Довженка Пархоменку із покладанням на нього обов'язків.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу щодо двох особі про розкрадання понад 4,4 млн грн кіностудії ім. Довженка. Слідство встановило, що у листопаді 2018 року ДП «Кіностудія ім. О. Довженка» оголосило відкриті торги з закупівлі телевізійного та аудіо-візуального обладнання. Однак, до того гендиректор компанії «Ем.Ай.Кей» домовився з головним інженером держпідприємства про «співпрацю». Її результатом стала перемога компанії у торгах та укладення з нею договору, що не передбачали санкцій за порушення термінів постачання обладнання.

За умовами торгів обладнання кіностудії мали поставити до кінця 2018 року. Цього не сталося, але головний інженер доповів керівництву про інше, після чого держпідприємство сплатило приватній компанії за обладнання, яке не одержало. Фактичне постачання відбулося лише у квітні 2019 року та не в повному обсязі. Вартість непоставленого та сплаченого обладнання становить понад 4,4 млн грн. Заволодіння цими коштами й інкримінують підозрюваним.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: