НАБУ і САП показали частину прослушки у справі бізнесмена Дубинського

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку оприлюднили частину негласних слідчих дій у справі про злочинну організацію.
скріншот «Слово і діло»

НАБУ та САП показали частину негласних слідчих-розшукових дій (прослуховування), проведених у справі про злочинну організацію бізнесмена Леоніда Дубинського про будівництво водогону у Дніпропетровській області.

Відповідний відеозапис оприлюднений органами, повідомляє «Слово і діло».

Слідство показало листування двох фігурантів справи стосовно тендерів на будівництво водогону у Кам'янському районі. Зокрема, кошторисник розповів про підрахунок вартості та завищення ціни, а його співрозмовниця вказує на занадто велику суму.

«А скинь кошторис верхньодніпровським, вони відкоригують в своїй частині, а то щоб не переробляти тобі знову їхній кошторис. Може ти сильно ціни загнув, а то якось тут прям сильно-сильно», – йдеться в листуванні фігурантки.

Також детективи зафіксували розмову ще двох фігурантів справи щодо відвідування тренінгу, який мав навчити протидії слідчим діям. Крім того, на одній з розмов фігуранти справи обговорюють знищення техніки з даними, яка стосується справи.

Корупція у відновленні: Аульській водовідNABU

Раніше ВАКС узяв під варту бізнесмена Леоніда Дубинського. Альтернативою йому визначили 60 млн грн застави.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали бізнесмена Леоніда Дубинського, який перебуває в розшуку ФБР. За версією слідства, у 2022-2023 роках члени групи домоглися перемоги у тендері та укладення підконтрольним товариством договору з комунальним підприємством щодо реконструкції водогону у Кам'янському районі. Бенефіціарним власником фірми був Леонід Дубинський, що мав вплив на керівника КП і до того ж перебуває у розшуку ФБР за вчинення майнових злочинів. Левовою часткою укладеного договору була закупівля трубної продукції, яку «переможець» тендеру через свою ж фірму-прокладку придбав у виробника за ринковою вартістю та перепродав комунальному підприємству за завищеною понад втричі ціною.

Унаслідок таких дій комунальне підприємство зазнало збитків на суму понад 129 млн грн, якими учасники злочину заволоділи та розпорядилися на власний розсуд. Триває встановлення інших співучасників злочину.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: