Росіяни завдали удару по селищу на Сумщині, є постраждалі

Читать на русском
Окупаційні війська рф в понеділок, 24 березня, атакували селище Шалигине Сумської області. В результаті постраждали двоє людей.
Ілюстративне фото / МВС

Окупаційні війська росії у понеділок, 24 березня, атакували селище Шалигине Шосткинського району Сумської області. В результаті постраждали двоє людей.

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Там розповіли, що приблизно о 13:00 ворог скинув із безпілотника вибухівку на одну із вулиць населеного пункту.

Через ворожу атаку було поранено 27-річного чоловіка та його 46-річну матір, їх доправили до лікарні.

«За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України)», – зазначено у заяві.

Нагадаємо, сьогодні вдень російські військові завдали ракетного удару по Сумах. Під удар потрапив житловий сектор, школа, дитяча лікарня. За останніми даними, постраждали майже 90 людей.

Також повідомлялося, що в ніч на 24 березня російська армія вкотре завдала ударів по Запоріжжю. Внаслідок атаки зруйновано будівлі, спалахнули пожежі на місцях влучань.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: