Кучер Микола Іванович
- Народний депутат України
- Член депутатської групи "ДОВІРА"
- Член комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики
Досьє
Народився в селі Гордіївка, Вінницька область.
1981 - 1989 рр. - Колгосп ім. Петровського - головний агроном.
1989 - 1994 рр. - Тростянецька районна державна адміністрація - начальник управління сільського господарства і продовольства.
1994 - 1995 рр. - Вінницька обласна державна адміністрація - заступник начальника управління сільського господарства і продовольства.
1995 - 1999 рр. - Вінницька обласна державна адміністрація - начальник управління агропромислового комплексу.
1999 - 2002 рр. - ДАК «Хліб України» - директор департаменту агропромислового комплексу, заступник голови правління.
2000 - 2002 рр. - ДАК «Хліб України» - перший заступник голови правління.
2002 - 2004 рр. - ДАК «Хліб України» - голова правління.
2004 - 2013 рр. - ЗАТ «Зернопродукт МХП» - директор.
2010 - 2014 рр. - Вінницька обласна рада - депутат.
2013 - 2014 рр. - ПАТ «Миронівський хлібопродукт» - директор Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва.
2014 - 2019 рр - народний депутат України VIII скликання.
З 29.08.2019 р - народний депутат України IХ скликання.
Освіта
Українська сільськогосподарська академія (Національний університет біоресурсів і природокористування України), 1981 р., вчений агроном.
Кандидат сільськогосподарських наук.
Новини
У Вінницькій області 8 депутатів-мажоритарників, найбільше обіцянок на сьогодні виконав Микола Кучер.
Серед цікавих обіцянок – жити у Вінницькій області, встановити депутатам і чиновникам зарплати на рівні промисловості та сільського господарства.
У новій Раді, вибори до якої відбулися 21-го липня, знову буде Білозір, але не Оксана, а її невістка Лариса.
Народний депутат від БПП Микола Кучер за весь час своєї каденції не провалив жодної обіцянки.
Нардепи обіцяли домагатися впровадження програми молодіжного кредитування, скасування депутатської недоторканності та децентралізації влади.
Що довше політик перебуває в парламенті, то гірше він виконує обіцянки. Приблизно такого висновку дійшли аналітики «Слова і Діла», порівнюючи те, як працюють нардепи, для яких восьме скликання Ради є першим, і ті, хто був біля витоків українського парламентаризму.
«Слово і Діло» публікує першу частину огляду найвідповідальніших і безвідповідальних депутатів за комітетами парламенту.
«Слово і Діло» визначило, хто в парламентських фракціях подає приклад іншим депутатам, виконуючи обіцянки, а хто – пасе задніх.
Підбиваючи підсумки 2016 року, «Слово і Діло» визначило, хто з народних депутатів найкраще працював над виконання власних обіцянок, а хто їх лише роздавав.
«Слово і Діло» підготувало рейтинг топ-10 депутатів-мажоритарників, які є найвідповідальнішими й найбезвідповідальнішими у Верховній Раді.
Найбільш безвідповідальні нардепи-мажоритарники Вінницької області – Мельничук і Спориш; найвідповідальніші – Порошенко-молодший, Кучер і Македон.
У «Блоці Петра Порошенка» припускають, що незабаром з'являться нові кандидати на посаду прем’єра, про які сьогодні ніхто не говорить.
Система народного контролю «Слово і Діло» проаналізувало ефективність роботи депутатів- мажоритарників вінницької області.