Лубінець Дмитро Валерійович
- Народний депутат України
- Член депутатської групи "За майбутнє"
- Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій, нац. меншин і міжнаціональних відносин
Досьє
Народився в місті Волноваха, Донецька область.
1996 - 1998 рр. - мале комерційно-виробниче кооперативне підприємство "АТТ" - менеджер по роботі з корпоративними клієнтами;
2004 - 2005 рр. - СПД-ФО "Ходорченко" - адміністратор;
2005 - 2014 рр. - приватний підприємець;
2010 - 2014 рр. - Волноваський міська рада - депутат VI скликання; громадська організація "Народно патріотичний союз Донбасу" - перший заступник голови правління;
2012 - 2014 рр. - КФГ "Практика" - юрист;
2014 - 2019 рр. - народний депутат VIII скликання.
З 29.08.2019 р. - народний депутат IХ скликання.
Освіта
Донецький Національний Університет, 2003 р., міжнародні відносини;
Національна Юридична Академія ім. Ярослава Мудрого, 2013 р., правознавець.
Новини
Українців, які за допомогою волонтерів їдуть на територію країни-агресора для того, аби забрати своїх дітей, затримує і допитує ФСБ рф.
У тимчасово окупованій Оленівці на Донбасі все ще залишаються українські військовополонені.
За словами омбудсмена, у переважній більшості випадків отримання паспорта країни-агресора є вимушеним кроком, коли йдеться про збереження життя або, наприклад, бажання залишити тимчасово окуповані території через треті країни.
За словами голови Мінреінтеграції, нещодавній указ путіна спрямований на подальше обмеження прав українців на тимчасово окупованих територіях.
За його словами, указ путіна про можливу депортацію жителів окупованих територій, які відмовилися від громадянства рф, ставить під загрозу життя тисяч українських громадян.
Підставою для виключення стало те, що омбудсмен країни-окупанта діяла всупереч цілям, визначеним статутом організації.
Лубінець зазначив, що відео вже надіслано міжнародним партнерам і колегам-омбудсменам як підтвердження чергового злочину країни-окупанта.
Солдати ЗСУ захопили в полон двох російських окупантів, яких раніше вже передавали Росії в рамках обміну.
Омбудсмен зазначив, що поки що немає чіткої серйозної реакції з боку міжнародної спільноти на злочини рф.
Ворог вигадав нову тактику, за допомогою якої зможе затягувати процес обміну полоненими. Про це йдеться у заяві уповноваженого Ради з прав людини Дмитра Лубінця.
Рада звернулася до Грузії, а також до Європарламенту, Ради ЄС Єврокомісії, ПА Ради Європи із закликом негайного переведення третього президента Грузії Михайла Саакашвілі на лікування за кордон.
Україна не отримала очікуваної реакції від міжнародної спільноти на вбивство росіянами військовополонених на території колонії в окупованій Оленівці.
Також омбудсмен зазначив, що не можна говорити про кількість українських полонених, бо рф може це використати не на користь процесу їх повернення.
Україна передала рф список із 748 поранених військовополонених для верифікації стану здоров'я та місця знаходження.
Лубинець розповів про підсумки переговорів у Туреччині з омбудсменом рф Тетяною Москальковою.
Згідно зі словами Лубінця, він був готовий поїхати на цю зустріч, із доказами про те, що відбулося в Оленівці, представити їх, щоб запустилася хоч якась робота.
Протягом останніх двох тижнів росіяни не випускають мешканців тимчасово захоплених територій України через коридор життя у Василівці Запорізької області у сторону Запоріжжя.
Українська влада зараз не залишає спроб повернути з російського полону не тільки військових, а й цивільних українців
Їх депортували з Харківської області в серпні і відправили до дитячого табору у російському Геленджику.
Від початку повномашстабного російського вторгнення на територію росії були вивезені або примусово виїхали 2 мільйони 800 тисяч українців.