Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Традиційний щотижневий огляд обіцянок останніх семи днів від журналіста порталу «Слово і Діло» Аліни Костюченко.
«Слово і Діло» представляє перший у 2017 році огляд обіцянок українських політиків, до якого увійшли їхні зобов’язання, що з’явилися, були виконані чи провалені за післяріздвяний тиждень.
Чого тільки не обіцяли вітчизняні політики протягом цього року: і закатувати «тушок» в асфальт, і перестати матюкатися в соцмережах і навіть зменшити смертність від серцево-судинних захворювань.
Подробиці зустрічі Савченко з представниками ОРДЛО та шокуючі заяви нардепа про те, ким є Захарченко та Плотницький, а також активізація переговорного процесу зі звільнення полонених українською стороною – це лише невелика частина того, про що говорили політики цього тижня.
Традиційний огляд визначальних обіцянок політиків, що найбільше вплинули на життя українців цього тижня.
Традиційний тижневий огляд обіцянок українських політиків від журналіста «Слова і Діла» Аліни Костюченко.
Перший Майдан, або, як його ще називають, Помаранчева революція, запам’ятався як перше й безкровне повстання українського народу за незалежну історію. Проте чи виправдав сподівання народу її лідер Віктор Ющенко?
У третю річницю Революції Гідності «Слово і Діло» детально проаналізувало стан виконання найважливіших обіцянок політиків, озвучених під час та в зв'язку з Євромайданом.
Головні обіцянки політичного тижня, що минає, очима журналіста аналітичного порталу «Слово і Діло» Аліни Костюченко.
Цього тижня політики найбільш активно обговорювали фінансові питання: на порядку денному було то підвищення зарплат народним депутатам, то підвищення мінімальної заробітної плати, то державне фінансування політичних партій.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок