Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
АМКУ рекомендує розглянути імпорт електроенергії як альтернативу українській електроенергії, з огляду на економічну доцільність. Оцінили пропозицію експерти.
Довкола тарифної політики залишається багато дискусій та навіть нарікань. Цього року споживачі знову отримають нові суми в квитанціях. Про приховані способи підвищення тарифів розповіли експерти.
Рада дозволила президенту тимчасово комплектувати склад НКРЕКП. Відтепер президент зможе провести призначення на всі вакантні посади членів НКРЕКП на термін до трьох місяців. Які ще були варіанти, розповіли експерти.
Ціни на нафтопродукти на українських заправках сягнули значення майже 30 гривень за літр. Чи є монополія на ринку та чому відбулося зростання вартості, міркували експерти.
Влітку Україна домовилась про поставки антрациту зі США. Перші два судна вже прибули в Україну. Українська сторона переконує, що це був альтернативний крок. Чи дійсно не було варіантів та наскільки вигідний нам такий контракт?
У Міненерго заявили, що Україна за дев’ять місяців збільшила експорт електроенергії майже в 1,5 раза. З іншого боку, ніхто не приховує проблему дефіциту вугілля. Оцінку ситуації в енергетиці дали експерти.
Формулу «Роттердам плюс» від моменту її появи називають корупційною, однак віце-прем’єр переконаний, що жодних порушень немає. Це нагадує ситуацію, коли недоліки на поверхні, але їх ніхто не бачить. Чи є альтернатива формулі, розповіли експерти.
Експерт з питань енергетики розповів та оцінив ймовірні наслідки рішення Нацкомісії ввести абонплату за газ.
Експерт у сфері енергетики проаналізував ухвалений у другому читанні та в цілому законопроект про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід