Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Військові навчання Захід-2017 викликали побоювання. Що ж продемонстрували вчення на практиці та які висновки можна зробити, розповіли експерти.
Журналіст Денис Попович про підсумки навчань Захід-2017, побоювання Лукашенка та перемоги Вейшнорії над російською армією.
Коли Україна зможе отримати військову допомогу США і що означає недавнє рішення Сенату виділити нашій країні 500 мільйонів доларів на оборону, розібрався журналіст Денис Попович.
Наступного року в Україні витрати на оборону можуть скласти 5 відсотків ВВП. Це найбільші витратина цей сектор за всі роки незалежності. Про основні проблеми фінансування армії розповів військовий експерт.
У 2018-му Міноборони отримає найбільше за всю історію фінансування. Чи вистачить цих грошей і які проблеми можуть виникнути, міркує Денис Попович.
ЗМІ вже не вперше повідомляють про те, що Кремль розглядає варіанти заміни ватажків ДНР та ЛНР Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького. Із чим це пов'язано, розбиралися експерти.
Журналіст Денис Попович розібрався в свіжих чутках про швидку заміну Росією чинних ватажків «Л/ДНР» на більш компромісні для України фігури.
Тема введення миротворчого контингенту на Донбас залишається на порядку денному України, а зараз уже й РФ. Якими є варіанти розвитку подій, розповів військовий експерт.
Журналіст Денис Попович проаналізував, чи зможе Україна повторити на Донбасі хорватський сценарій і силою ліквідувати анклав сепаратистів після введення миротворців ООН.
У Кремлі погодилися на введення миротворчої місії ООН і внесли проект резолюції. Тим часом у самому Радбезі не прийняли пропозиції РФ. Як розгортатимуться події далі, розповів експерт.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться