Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Багаті запаси вуглеводнів і можливість збройного контролю Арктики є однією з причин військової активізації РФ і антиросійських санкцій у зв'язку з конфліктом в Україні. Захід розглядає Київ як інструмент тиску на Москву в цьому питанні, вважає журналіст Денис Попович.
Журналіст Денис Попович розповідає про можливості окупації Білорусі російськими військами після спільних навчань.
Після подій у Дніпрі на 9 травня з побиттям учасників АТО журналіст Денис Попович вирішив з'ясувати, чи можливий в Україні реванш сепаратистів.
Журналіст Денис Попович міркує про те, до яких наслідків призведе блокада окупованих територій і Криму для самих цих регіонів та для Києва.
У 2016 році Росія сформувала до 5 нових дивізій сухопутних військ, 4 з яких зосереджені на західному напрямку і 3 – безпосередньо біля кордонів з Україною.
Журналіст Денис Попович розповів про причини підриву автомобіля місії ОБСЄ і про подальший сценарій розвитку подій.
Журналіст Денис Попович розповідає,чи можуть дії КНДР привести до чергового глобального конфлікту.
Журналіст Денис Попович розповів, яка летальна зброя, поставлена західними партнерами, могла б допомогти в захисті українського суверенітету.
Ситуація на Близькому Сході й загострення пристрастей навколо Корейського півострова демонструють, що росіянам не варто сприймати передвиборну риторику Трампа надто серйозно: слідом за грою м'язів у Сирії та Північній Кореї цілком імовірно може послідувати надання летальної зброї Україні.
Через три роки після початку бойових дій на Донбасі журналіст Денис Попович пригадує, як починалася АТО, і наводить факти, які завадили Україні успішно завершити бойові дії на Донбасі.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто