«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Генпрокурор Юрій Луценко зібрався в політику після виборів, просить діяти методами любові й практично переклав провину за напади на активістів на них самих.
Оглядач Леонід Швець про те, як ще не старі за віком українські політики вже покрилися цвіллю.
Послання Петра Порошенка до Верховної Ради і презентація Нового курсу Юлією Тимошенко, можна сказати, завершили перше коло передвиборних дебатів.
У США кандидат на посаду судді Верховного суду може залишитися без посади через скандальний інцидент 30-річної давності.
Екс-глава Фіскальної служби Роман Насіров балотується в президенти, хоча суд досі розглядає його справу про нанесення збитків державі.
Командувач російською Нацгвардією Золотов пообіцяв зробити відбивну з опозиціонера Олексія Навального.
Нинішня влада, від якої очікували рішучої відмови від практик попередників, вступає в великий виборчий сезон на хвилі повного роздраю зі ЗМІ.
З наближенням виборів зростає й кількість охочих голосувати. При цьому жоден із кандидатів не користується довірою. Чому ж тоді зростають рейтинги деяких кандидатів? Про це в колонці Леоніда Швеця.
До влади у Вірменії, Франції, Канаді, Ефіопії прийшли харизматичні лідери, які вміють і хочуть реформувати свою країну. Україна в цей час із заздрістю спостерігає.
Володимир Зеленський цілком може стати одним із кандидатів на виборах президента України, вважає Леонід Швець.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок