Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Судова реформа, тільки-но стартувавши в Україні, продемонструвала свою неспроможність і банальну неготовність української судової системи до оновлення.
Реформа української поліції зайшла в глухий кут, а вбивство двох патрульних і смерть жителя Кривого Озера від ударів поліцейських – тому підтвердження.
Ситуація з реінтеграцією Донбасу для Києва заходить в глухий кут все далі і все яснішим стає той факт, що повернути окуповані території, а разом з ними – уми і серця їх мешканців можна виключно за допомогою діалогу і... прощення.
Хто такий Максим Мельничук? Що відомо про київського губернатора-ботаніка, який переховувався у Києво-Печерській Лаврі? Розбирався журналіст Максим Кречетов.
Провокація з підпалом телеканалу «Інтер» може бути вигідна як самому керівництву ЗМІ, так і радикально налаштованим силам, але в підсумку все це створює привабливу картинку для агресора.
Криве Озеро та Врадіївка – найгучніші, але далеко не єдині випадки звірств людей у погонах. Про загрозливу тенденцію в своїй колонці розповідає журналіст Максим Кречетов.
Взаємні звинувачення між Генеральною прокуратурою і Національним антикорупційним бюро можуть закінчитися звільненням голови САП Назара Холодницького.
Щоразу, коли представники української влади говорять, що готові взяти під особистий контроль ту чи іншу резонансну справу, це фактично означає, що винні, скоріш за все, не будуть покарані ніколи.
За два місяці з моменту звільнення Савченко льотчиця перетворилася чи не на антигероя української політики. Але чи могли ідеї примирення з Донбасом і президентської диктатури в Україні прищепити їй в російських застінках, чи Савченко просто озвучує те, що потрібно чинному українському Президентові?
Після суботніх подій у Туреччині стає очевидним, що спроба військового перевороту була приречена від самого початку й у підсумку принесла політичні дивіденди президенту країни, який, до речі, сам міг бути причетним до її організації.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні