Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Журналіст Максим Кречетов, щойно повернувшись із Туреччини, міркує про різницю між українським і турецьким менталітетами, про те, чому українці не навчилися повазі й доброзичливості, і тому, як це в кінцевому підсумку впливає на долю нашої країни.
Журналіст Максим Кречетов зібрав воєдино думки та факти про поліцейську перестрілку в Княжичах, проаналізувавши можливі причини та наслідки трагедії.
Журналіст Максим Кречетов розмірковує про вплив російського олігарха Костянтина Григоришина на українську енергетику та парламентське лобі бізнесмена в Україні.
Соціологічні дослідження показують: якби вибори до Верховної Ради відбулися в найближчу неділю, на прем'єрське крісло претендувала б, швидше за все, Юлія Тимошенко.
Виконання присвячених Євромайдану обіцянок нинішніх представників влади очима Максима Кречетова.
Сьогодні будь-який протест проти дій влади, від мітингу ошуканих вкладників банків до невдоволення, викликаного 24-річною заступницею Авакова, сприймається як витівки Путіна. І це – дуже зручна позиція для можновладців, вважає журналіст Максим Кречетов.
Після того, як Саакашвілі залишив посаду глави Одеської ОДА, стало абсолютно очевидно, що він тут же візьме курс на позачергові парламентські вибори і стане воювати за електорат, вважає журналіст Максим Кречетов.
Підняття мінімальної зарплати в Україні не випадково було анонсоване під час публікації е-декларацій чиновників і може мати економічний ефект лише на найближчу перспективу, й використаний він може бути лише з однією метою – для дострокових виборів.
Про те, як зараз ідуть справи з об'єднанням православних церков в Україні та про відносини між єпархіями пише журналіст Максим Кречетов.
Вбивство сепаратиста Мотороли – точно не витівки українських диверсантів, а радше сигнал, що не передвіщає, на жаль, нічого доброго для Києва.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні