Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Верховна Рада в четвер, 17 травня, має намір розглянути в першому читанні законопроект про Нацбюро фінбезпеки. Про новий орган та його підпорядкування розповіли експерти.
У СІЗО Служби безпеки України вранці у вівторок, 17 квітня, розпочався допит нардепа Надії Савченко на поліграфі. Про вплив отриманих у результаті експертизи даних на перебіг справи розповіли експерти.
Андрій Білецький заявив, що деякі бійці Нацдружин ховають обличчя під балаклавами, тому що приїхали з Криму та ОРДЛО, де залишилися їхні сімї. Наскільки це припустимо, міркували експерти.
Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху. Серед головних нововведень – обмеження швидкості руху в населених пунктах із 1 січня із 60 кілометрів на годину до 50. Чи дієвою буде така норма без повного запуску відеофіксації, розбирались експерти.
У Нікопольському суді під час слухання справи підірвали дві гранати, в результаті чого дві людини загинули, 10 постраждали. Це вже не перший інцидент, коли до зали суду потрапляє зброя. Чи можна було запобігти ситуації, міркували експерти.
НАБУ відкрило кримінальне провадження проти генпрокурора Юрія Луценка, а в Генпрокуратурі тим часом завели справу на Артема Ситника. Ситуацію оцінили експерти.
Справа проти комбата Коханівського супроводжувалася погромами та бійками, а група підтримки члена ОУН забарикадувала залу суду. Оцінку ситуації дали експерти.
Директор із наукового розвитку Центру політико-правових реформ розповів про головні корупційні ризики реформи медицини.
Директор із наукового розвитку Центру політико-правових реформ оцінив криміногенну ситуацію в країні на тлі замахів на життя добровольця Адама Осмаєва і радника голови «Укрспирту» Віктора Панкова.
Директор із наукового розвитку Центру політико-правових реформ оцінив результати конкурсу на посаду голови Нацполіції України, згідно з якими переможцем став Сергій Князєв.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні