Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
ЗРК Бук, з якого імовірно був збитий малайзійський лайнер, належав 53-й зенітно-ракетній бригаді російських Збройних сил. Чи визнають провину в Кремлі?
14 травня в Єрусалимі відкрилося посольство США, перенесене з Тель-Авіва згідно з рішенням Трампа. Щонайменше 55 учасників протестів загинули й 2700 осіб звернулися за допомогою. Оцінили ситуацію експерти.
Російських дипломатів у відповідь на застосування хімзброї в Солсбері у Великый Британії висилають вже 26 країн. Про наслідки для РФ розповіли експерти.
Україна вирішила підтримати Британію й вислати російських дипломатів через отруєння Скрипаля. Наскільки правильне рішення та чи вплине цей крок на питання звільнення українців, яких утримує РФ, розповіли експерти.
Президент РФ має намір проголосувати на одній із виборчих дільниць у Криму. До того ж проти кримських парламентарів запроваджені санкції. Та чи можливі санкції персонально проти керівництва РФ? Оцінили ситуацію експерти.
На одному із заводів Польщі українців зобов'язали носити синьо-жовту уніформу. Керівництво заводу говорить про те, що це така система ідентифікації. Оцінили інцидент експерти.
Три роки тому лідери Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Радикальної партії Олега Ляшка, Самопомочі та Батьківщини підписали коаліційну угоду. Підсумки виконання документа підбили експерти.
До числа співавторів проекту оновленої резолюції ООН щодо Криму увійшли 40 країн. Президент України вважає це перемогою. Яке практичне значення має цей документ, розбиралися експерти.
У 26 російських містах загалом були затримані 290 осіб під час мітингів. Поки з усіх акцій Навального ті мітинги, що пройшли 7 жовтня, стали найбільш нечисленними. Оцінку ситуації дали експерти.
Відмова України від ядерної зброї розділила громадську думку навпіл. Одні досі впевнені, що РФ не змогла б піти на Донбас і Крим, якби в нас була зброя, а інші вважають, що правильним був орієнтир на західні країни.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться