«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Чому посварилися Трамп та Ердоган і до яких геополітичних наслідків на цьому тлі готуватися Україні, з’ясовував політолог Олександр Радчук.
Чого чекати від трудової міграції українців за кордон – нових можливостей чи занепаду? Непрості виклики, з якими нам всім доведеться мати справу, аналізував політолог Олександр Радчук.
Осінь для гривні – завжди небезпечний період. Які прогнози справдяться, а які – навряд чи, аналізував Олександр Радчук.
Українцям слід готуватися до справжнього вибуху компроматів проти кандидатів у президенти. Чому так відбуватиметься й звідки чекати удару від конкурента, аналізував політолог Олександр Радчук.
Питання з наданням томосу начебто вже вирішили. Принаймні так вважають політики. А якщо ні? Три різних за напрямками сценарії розвитку подій – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Що відбувається із економікою України – зростання чи стагнація? Олександр Радчук проаналізував найбільші ризики та визначив економічні тенденції осені-2018.
Що потрібно знати про цифрове телебачення та які ризики пов’язані з його появою – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Уже за рік у цей час українці відчують на собі шквал політичних обіцянок та змагання партійних програм. Які партії мають кращі позиції, а які ще обирають передвиборчу стратегію – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Уже у вересні муніципальні органи влади цілком законно зможуть оголосити бій неправильно запаркованим авто. Що потрібно знати водіям, щоб не потрапити в халепу, розбирався Олександр Радчук.
В Україні ні для кого не новина – за кілька років на дорогах загинуло більше людей, ніж під час бойових дій на сході. Чому про проблему необхідно говорити вголос та як їй зарадити – в матеріалі Олександра Радчука.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок