Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Останні літні місяці – час для ретельної підготовки до важливого осіннього політичного сезону. Про шанси та порядок денний основних кандидатів у президенти – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Символічна дата проголошення Декларації про державний суверенітет укотре залишає багато критичних запитань без відповідей. Що саме йде не так, конкретними фактами доводить політолог Олександр Радчук.
Недовіра до результатів виборів – ось ціна політизації питання про зміну складу ЦВК. Про ризики й роль оновленого складу комісії на майбутніх виборах – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Питання пошуку спільної історичної правди знову може стати кісткою в горлі двосторонніх відносин між Україною та Польщею. Чому не вдається віднайти згоди, аналізував політолог Олександр Радчук.
Скористатися конституційним правом та ініціювати референдум? На жаль, поки що громадяни України не можуть цього зробити. Коли ситуація зміниться, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Маєте валютні заощадження й хочете їх примножити? У пересічних громадян для цього з’являються додаткові можливості. Детальніше про них – у матеріалі Олександра Радчука.
Чемпіонат світу з футболу, зустріч із Трампом, можливість зняття санкцій та повернення до Великої сімки – все це про чергові геополітичні перемоги Кремля. На що сподіватися Україні, з’ясовував політолог Олександр Радчук.
Не подобається, як працює твій депутат? То, може, настав час його відізвати? Наскільки це реально, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Бездіяльність держави чи пошук внутрішнього ворога? Чому проблема ксенофобії може дорого коштувати українському суспільству, наводив приклади політолог Олександр Радчук.
Час спливає, а євроблях стає дедалі більше. Чи вдасться знайти консенсусне рішення й врахувати інтереси і держави, і бізнесу, і пересічних громадян, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід