«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Опиратися на рейтинг лідера чи на єдність команди? Чому сучасним політичним партіям дедалі важче здобувати увагу потенційних виборців, знає політолог Олександр Радчук.
Кияни ризикують залишитися без гарячої води до нового опалювального сезону. Чому так відбувається та хто в цьому винен, розбирався політолог Олександр Радчук.
Україна – в лідерах серед європейських держав за кількістю безпритульних тварин. Чому держава вкотре вирішила відкласти на потім вирішення цієї проблеми, дізнавався Олександр Радчук.
Схоже, Володимир Гройсман готує собі власний політичний трамплін. Чи не зарано та як високо він може стрибнути, аналізував політолог Олександр Радчук.
Дедалі більше європейських країн вважають за можливе скасування санкцій щодо Росії. Чому вони змінюють тренд та як це позначиться на відносинах з Україною, розмірковував політолог Олександр Радчук.
Зростання тарифів, підвищення комунальних платежів, подорожчання товарів та послуг – це лише перша хвиля наслідків від зростання цін на газ. Чого чекати ще – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
В тому, що Антикорупційний суд буде створений, сумнівів майже не лишилося. Та чи встигне він розглянути бодай одну справу по суті – свій прогноз стосовно цього запропонував політолог Олександр Радчук.
Мораторій на продаж землі – одна з багаторічних фобій українців. Як цим користуються політики – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Партійний ребрендинг під вибори – шанс для політиків з’явитися в новому амплуа чи, навпаки, остаточно втратити довіру виборців. Які з партій наважаться на такі кроки – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Встигнути до липня. Саме цей місяць може стати визначальним у продовженні співпраці України з МВФ. Що станеться, якщо чергового траншу так і не дочекаємося, в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок