Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Вартість підготовки школяра до нового навчального сезону знову зросла. На тлі економічної кризи на плечі батьків лягають ще й інші «приховані» платежі. Тож у бік держави лунають закиди щодо того, чому шкільна освіта стає дедалі недоступнішою для пересічного українця.
Уряд збирається зекономити на студентських стипендіях, залишивши її лише для певних пільгових категорій, аспірантам та докторантам. Чи дійсно нинішній рівень стипендій може бути достатнім для забезпечення бодай мінімальних потреб студента?
Президенти Путін та Ердоган прагнуть відновити співпрацю після тривало періоду напружених відносин між двома країнами. Обидві країни не надто сподіваються на тривалі безхмарні відносини.
Окрім посилення військового напруження на Донбасі, Кремль на початку серпня намагається продемонструвати українській владі усю непередбачуваність мілітаристських загроз з боку окупованого Криму.
Українці довго чекали на здешевлення вживаних авто з Європи. Можливість купити собі доступніший засіб пересування в них з’явиться до кінця 2018 року. Та наскільки буде вигідним таке придбання?
Дискусії навколо необхідності запровадження воєнного стану як серед політиків, так і в суспільстві лунає вже понад два роки. Однак далі цих розмов справа не йде. Чи справді існує ймовірність запровадження воєнного стану саме зараз?
Затримка з наданням кредиту МВФ може призвести до непередбачуваних наслідків для української економіки. Кредитори натякають на необхідність проведення непопулярних реформ, наслідки яких можуть бути вбивчими для рейтингів чинної влади.
Останній інцидент з убивством в центрі Києва Павла Шеремета вкотре оголив нерв суспільної дискусії щодо ролі та значення професії журналіста в Україні. Внутрішні та зовнішні небезпеки й виклики, з якими стикаються журналісти, є ганебними реаліями, які можуть суттєво вплинути на розвиток громадянського суспільства
Майже непомітними для літнього політичного сезону стали дочасні вибори в семи мажоритарних округах. Низька явка, фальсифікації та підкуп виборців, схоже, вже стали звичним явищем для мажоритарної складової виборчої системи.
Військовий переворот у Туреччині змушує замислитися над можливістю таких подій і в Україні. Попри те, що заколотники не досягли своєї мети, політична ситуація в Туреччині зазнає суттєвих змін.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто