«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
З 1 травня по всій Україні розпочинається черговий етап реформи державної служби. Цього разу, крім підняття окладів чиновникам, очікується й новий підхід до конкурсного відбору на посади.
Поки що роль України у відносинах з НАТО обмежується виключно військовим співробітництвом у сфері навчання та технічної допомоги, а про вступ до Альянсу говорити не доводиться
Слово і Діло з'ясувало, чому національна валюта України посилила свої позиції та що буде з курсом гривні далі.
Питання виборів на Донбасі, схоже, з площини гіпотетичної переходить у розряд практичних. Однак чи збирається насправді українська влада їх проводити і що для цього треба?
У 2015 році лише 23,6% нещасних випадків на виробництві сталися через недотримання правил безпеки самими робітниками. Решта причин пов'язані з іншими факторами організації виробничого процесу.
«Слово і Діло» розбиралося, чи можна відмовитися, переглянути або призупинити програму співпраці з МВФ
Замість реальних справ українські політики протягом 20 років якомога частіше згадували про проблеми чорнобильців лише у своїх передвиборчих програмах та обіцянках.
Новий міністр освіти і науки Лілія Гриневич прийшла до уряду з чітким планом щодо виправлення недоліків реформаторської роботи свого попередника Сергія Квіта, який приділив чимало уваги вищій освіті, але дещо занедбав освіту шкільну.
В Україні є шість опозиційних сил, які гратимуть на проведення дострокових парламентських виборів восени 2016 року.
«Слово і Діло» вирішило проаналізувати перші кроки та рішення нового Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід