«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Заяви директора МВФ і посла США можна розцінити як останнє попередження українській владі: або вирішуєте політичну кризу шляхом перезавантаження Кабміну з новими «правилами гри», або грошей більше не отримаєте.
Останні 2 роки країна очікує простих відповідей та результатів розслідувань найбільш резонансних справ Майдану та розстрілу Небесної сотні.
Росія буде використовувати будь-які можливості в сирійському конфлікті, аби здобути нові перемоги, і конфлікт Туреччини з РФ став одним із важелів впливу Кремля на перерозподіл влади в регіоні.
Бюджетна децентралізація передбачає фінансування ПТУ з місцевих бюджетів, однак утримувати їх місцева влада не в змозі, оскільки йдеться про десятки мільйонів гривень на рік.
«Слово і Діло» спробувало розібратися в причинах подій, які відбулися за останні дні, а також оцінити можливі наслідки політичної кризи в Україні
Постійні корупційні скандали в Україні разом із відсутністю покарання можуть призвести до протестів і дестабілізації ситуації в країні, як це сталося у Молдові.
У зв'язку з політичною кризою, яка з кожним днем набирає обертів, «Слово і Діло» вирішило розібратися, як будуть розвиватися події в Україні найближчим часом.
Все частіше політичні амбіції стають перепоною на шляху до виконання ключових обіцянок, які нинішні політики виголошували ще під час подій Революції Гідності. Зокрема, йдеться про повернення корупційних активів, привласнених попередньою владою.
За прогнозами експертів, у найближчі два роки в Криму настане справжній економічний колапс.
Суд відклав вибори до районних рад Києва. Хто є ініціатором цієї ідеї та якою є її мета, розбиралося «Слово і Діло».
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок