Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Запуск Північного потоку-2 може вибити не лише економічний, але й геополітичний ґрунт з-під ніг України. Чи можливо цьому протидіяти та чому варто мислити прагматичніше – дізнавався політолог Олександр Радчук.
«Українське питання» точно постане на зустрічі двох президентів – Джо Байдена та Володимира Путіна. Яких наслідків Україні варто очікувати від підсумків саміту двох лідерів – аналізував політолог Олександр Радчук.
Схоже, питання другого терміну для чинного президента виглядає більш ніж зрозумілим. А от чи складуться необхідні умови для цього – аналізував політолог Олександр Радчук.
У Верховній раді зареєстрований законопроєкт про запровадження онлайн-реєстрації місця проживання. Чи вдасться сервіс запустити вже цього року – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Вже цього тижня в уряді очікуються нові кадрові ротації. Чи вплинуть звільнення та призначення на рейтинги влади – аналізував політолог Олександр Радчук.
Політична партійна палітра може кардинально змінитися ще до кінця поточного року. Один із можливих факторів – ситуація рейтингами політичної партії ОПЗЖ. Хто може розділити політичну спадщину цієї політсили ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.
В Україні знову почали підготовку до процесу деолігархізації. Чи можливо побороти негативний вплив олігархів окремим законом, та що саме держава має зробити на системному рівні – аналізував політолог Олександр Радчук.
Яких новинок у комунікаціях політичних партій із потенційними виборцями слід очікувати найближчим часом ‒ прогнозував політолог Олександр Радчук.
Вперше з часу обрання президентом Джо Байдена Україну із офіційним візитом відвідають новий держсекретар та його заступниця. Яких змін очікувати в американо-українських відносинах ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.
Неоднозначні питання з історії України – улюблений спосіб для політичних сил мобілізувати свій електорат. В чому головна небезпека та як запобігти ескалації на історичних темах – аналізував політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок