Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики, радник у Верховній Раді України з 2001 року.
24 травня в Україні стартували дострокові парламентські вибори. ЗМІ пишуть про можливе об'єднання Кличка з Тимошенко, Вакарчук представив свою команду, а Слуга народу визначилася з кадрами.
У п'ятницю, спікер ВР заявив, що коаліції в ВР більше немає. 20 травня під час інавгурації Зеленський оголосив про розпуск Ради.
Парубій підписав мовний закон, який депутати ухвалили в другому читанні. В команді Зеленського говорять, що вивчатимуть закон.
Верховна рада на пленарному засіданні 25 квітня ухвалила законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної.
19 квітня на Олімпійському відбудуться дебати. Суперечки про публічний виступ кандидатів почалися відразу після 1-го туру. Нарешті, штаби кандидатів підписали угоду. Про що говоритимуть і що буде, якщо для когось дискусія стане провальною, обговорили з експертами.
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський у разі перемоги на виборах допускає розпуск Верховної ради, але говорить, що діятиме за законом.
До другого туру вийшли Володимир Зеленський, який набрав 30,24 відсотка, та Петро Порошенко, за якого проголосувало вполовину менше виборців – 15,95 відсотка.
Результати виборів-2019, за підрахунками ЦВК, виводять до другого туру Володимира Зеленського та Петра Порошенка.
До виборів президента в Україні залишилося 30 днів. Як кандидати на посаду президента цього виборчого місяця боротимуться за електорат, обговорили з експертами.
Верховна рада України на пленарному засіданні 28 лютого в другому читанні розгляне мовний закон. Які зміни запропоновані в документі, обговорили з експертами.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід