«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
За результатами візиту Володимира Зеленського в США можна очікувати поглиблення українсько-американських відносин. Але щодо ключових питань Джо Байден навряд чи змінить свою позицію.
В Афганістані занепала не цивілізація. В Афганістані занепав політичний режим. Політичний режим, складність якого могла підтримуватися винятково за рахунок зовнішньої допомоги.
Наскільки реально з практичної точки зору реалізувати ініціативу президента щодо деолігархізації в Україні, читайте у колонці Валентина Гладких.
Для чого президент Володимир Зеленський хоче провести в Україні деолігархізацію та чи потрібно це, читайте в колонці Валентина Гладких на сайті Слово і діло.
Хто насправді є проросійськими силами в Україні і чому досі по них немає судових вироків, читайте в авторській колонці Валентина Гладких на сайті Слово і діло.
У своїй колонці політичний експерт Слово і діло Валентин Гладких робить спробу подолати пропагандистські штампи.
Переможцями місцевих виборів стануть ті політичні сили, які будуть спроможні сформувати коаліції у місцевих радах, вважає експерт.
Стратегія деокупації Криму, розроблена МОЗ, повинна мобілізувати міжнародний тиск на Росію, вважає експерт.
Нардепи, які балотуються у місцеві ради, не складуть повноважень заради роботи на місцевому рівні, тому такий крок треба сприймати як політичну технологію, вважає експерт.
Уміло використовуючи інформацію, можна впливати на поведінку людей не гірше, ніж за допомогою насильства.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід